تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي 103 متر في الb6 مجموعه64

4450000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي 103 متر في الb6 مجموعه64
كود العقار : 41023
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 103 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي تشطيب عادي في الb6 مجموعه 64 نموذج 30 بمساحه كليه 103 متر مقسمة إلي ( 3نوم - 2حمام - مطبخ - ريسبشن ) بالطابق الخامس بإتجاه غربي و بجوار منطقه خدمات المرحله و علي بعد 5 دقائق من الفودكورت - المناطق المفتوحة جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4450000
سعر المتر : 43204

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 107م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق التاني متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 107م بارك فيو بجوار الخدمات بB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB2 مجموعه 21 يتشطيبات الشركه نموذج ( 100 ) بمساحه كليه 98 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه بحري تتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي
شقه للبيع كاش بمدينتي 98متر في الb2
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7مجموعه 72 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 70 بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع استلام فوري ارضي بحديقه خاصه - بارقي واحدث مراحل مدينتي b12 - افضل استغلال للمساحه باقل نسبه تهدير - باعلي نسبه تميز امام مجري السيل والحديقه المركزيه - مساحه 112م + 55م حديقه خاصه مقسمه الي( 2 غرف نوم + 2 حمام + 3 قطع ريسبشن + مطبخ + حديقه خاصه ) فيو مفتوح غير مجروحه نهائي الشقه مستلمه بالفعل جاهز للسكن الفوري - بموقع متميز جدا بجوار اكبر منطقه مولات مدينتي التجاريه والطبيه والاداريه - دقيقه علي كارفور ودقيقه علي خدمات المرحله والمسجد - قسط شهري 29,370 قسط سنوي 761,350 تنازل ونقل ملكيه مجاني بالشركه المفتاح موجود لسهوله المعاينات