تحديد معاينة

علي البحيرات مباشره شقه 84م للبيع بالتقسيط اقل مقدم

2982765 جنيه
علي البحيرات مباشره شقه 84م للبيع بالتقسيط اقل مقدم
كود العقار : 41081
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : E
نوع العقار : شقق
المساحة : 84 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : شارع رئيسى - الاجون - منطقة البحيرات -

شقة للبيع بكمباوند بريفادو بمدينتي مجموعه 92 بمساحه كليه 84م مقسمة الي ( 2 نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ- تراس ) موقع مميز جدا الدور الرابع بفيو بحيرات بحرى اعلى تميز L10 الشقة استلام فورى تشطيب شـركة مميز وأعلي مستويات المواد المستخدمة في التشطيب وبالتقسيط علي 7 سنوات -تتميز بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد -الصور المعروضه قريبه للواقع وليست مطابقه له

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 8/2024
سنوات السداد : 7
اجمالى العقد : 9548080
المدفوع : 2282765
: --
الباقى : 7265315
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2982765
مدفوعات الوحدة : 2282765
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 700000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2982765

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 75متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي شارع بإتجاه غربي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 75متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb8 مجموعه 88 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 84متر +50حديقه خاصه مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من شارع الشانزليــزية الترفيهي بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 84متر+30حديقه فيb8
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 79 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات  79 متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 80 متر مقسمه الي ( 2غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات