تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 11 سنوات بمدينتي 136 متر في الB14

4512000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 11 سنوات بمدينتي 136 متر في الB14
كود العقار : 41087
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 136 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : شارع جانبى -

شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T06 ) بمساحه كليه 136متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك ونارو جاردن فيو باتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2023
سنوات السداد : 11
اجمالى العقد : 7390350
المدفوع : 1820000
: --
الباقى : 5570350
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 4512000
مدفوعات الوحدة : 1820000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 2280000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 412000
الاجمالى : 4512000
اجمالي الوحده علي 11 سنه 7 مليون اجمالي الوحده علي 4 سنين 4 مليون

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB12 مجموعه 122 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06 ) بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -2 حمام - ريسبشن -مطبخ - 2 تراس) بالطابق الثالث متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميزبإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون
شقه للبيع كاش بمدينتي140متر  في الb12
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB11 مجموعه 114 بتشطيبات خاصه سوبر لوكس بمساحه كليه 133 متر مقسمه الي (3نوم -2حمام - ريسبشن قطعتين -مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات الي منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وخطوه علي مول All Seasons Park مول تجاري وطبي ودقيقه علي سوق الكرافت زون ومجمع مولات Est Hup الوحده خالصه اقساط ووديعه جاهزه للتنازل والسكن الفوري
شقه للبيع كاش بمدينتي 133متر في الb11 بتشطيبات خاصه بالكامل
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 142متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل تتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات