تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 136متر +55حديقه في الb10

9500000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 136متر +55حديقه في الb10
كود العقار : 41092
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج : 06
نوع العقار : شقق
المساحة : 136 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb10 مجموعه 101 بتشطيبات الشركه نموذج 06 بمساحه كليه 136متر +55 حديقه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام -ريسبشن - مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصثه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 9500000
سعر المتر : 69853

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 140م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكـرر شقه رقم 24 غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف
باقل اوفر متاح امتلك شقه 140م بالتقسيط علي 10 سنوات B14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج (T06 ) بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع تطل علي جاردن باتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه 140 متر للبيع بالتقسيط فى مدينتي B14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14مجموعه 142بتشطيبات الشركه نموذج 06بمساحه كليه 135متر +65حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن -مطبخ - جاردن ) بالطابق الارضي تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي135م+65جاردن فيb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي7سنوات داخل كمبوند بريفادو بمدينتي مجموعه 94 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 137 متر مقسمه الي ( 3 غرف -2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوت من منطقه الخدمات الخاص بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات