تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي8 سنوات بمدينتي 115متر في الB14

2022000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي8 سنوات بمدينتي 115متر في الB14
كود العقار : 41170
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 4
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 8سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي (3 نوم- 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع بإطلاله مميزه علي جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 8/2024
سنوات السداد : 8
اجمالى العقد : 8056980
المدفوع : 1772000
: --
الباقى : 6284980
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2022000
مدفوعات الوحدة : 1772000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2022000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107متر فيو مفتوح غير مجروحه نهائيا مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه قبلي صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
باقل مقدم شقه 107م دور رابع طرفيه فيو مفتوح غير مجروحه b14
شقق للبيع
شقه للبيع ب بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( t14) بمساحه كليه 140 متر الي ( 3غرف -2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و امام منطقه الجامعه المستقبلية جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108 متر+55حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات