تحديد معاينة

بمدينتى شقة 106 بحديقة للبيع كاش تطل علي وايد جاردن

5750000 جنيه
بمدينتى شقة 106 بحديقة للبيع كاش تطل علي وايد جاردن
كود العقار : 41193
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
مساحة الحديقة : 50
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 65 بمساحه كليه 106متر +50حديقه خاصه مقمسه الي (2نوم -1حمام - ريسبشن -مطبخ -حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد دقائق الي الفودكورت - المناطق المفتوحة والحركه

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5750000
سعر المتر : 54245

اعلانات مشابهة

بمدينتي شقة بمساحة كلية 109 م² بالطابق 1 في B14 شرقي تطل على بارك. الشقة عبارة عن 3 غرف نوم، 2 حمام، تشطيب شركة مميز، للبيع بالتقسيط على 10 سنوات بإحداث المراحل B14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركة المميزة. تبعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد، وأمام منطقة الجامعة المستقبلية. جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات يرجى التواصل مع أحد أعضاء المبيعات.
بمدينتى شقة 109 م2 شرقى للبيع تقسيط تطل على بـارك
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 11سنه بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  109متر في الB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 107م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق التالت متكرر تـطـل علي بارك وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 107م بارك فيو بجوار الخدمات بB14
شقق للبيع
شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر نموذج (14) مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي جاردن وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات