تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 79متر في الB14

1300000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 79متر في الB14
كود العقار : 41239
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 79 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 2

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 79متر مقسمه الي (2 نوم - 1حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق التاني بإطلاله علي بارك فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 5/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 5818950
المدفوع : 1000000
: --
الباقى : 4818950
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1300000
مدفوعات الوحدة : 1000000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 300000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1300000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسيط علي 7 سنوات بمدينتي في الb8 مجموعه 86 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 77متر مقسمه الي ( 2 نوم-1 حمام - ريسبشن -مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي بارك بإتجاه قبلي تتميز بإنها تبعد خطوات من منطفه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 6 سنوات بمدينتي 77متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 80متر مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي شارع رئيسي بإتجاه قبلي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات80متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع في بريفادو مجموعه 94 فيو وايد جاردن تقسيمه (2نوم+1حمام +مطبخ + ريسبشن + 1تراس) بالطابق الثاني باطلاله رائعه علي وايد جاردن و تتميز بالقرب من الخمات الخاصه بالمرحله
شقه للبيع في بريفادو مجموعه 94 فيو وايد جاردن
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط في Madinaty داخل كمبوند Privado Madinaty، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على الجاردن واللاجون ومنطقة البحيرات، تتميز باتجاه قبلي غربي يوفر إضاءة طبيعية جيدة وتهوية ممتازة طوال اليوم، بمساحة إجمالية 84 م² تقع في الدور الأول، ومقسمة إلى (2 غرف نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ + تراس)، بتشطيب شركة مميز عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يتميز بالهدوء والخصوصية والمساحات الخضراء، والشقة متاحة للبيع بنظام التقسيط.