تحديد معاينة

شقه للبيع الكاش بمدينتي 116م فيو جاردن تشطيبات خاصه

6500000 جنيه
شقه للبيع الكاش بمدينتي 116م فيو جاردن تشطيبات خاصه
كود العقار : 41290
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج : 04
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي غربي
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقه للبيع الكاش بمدينتي في الb12 مجموعه 121 بتشطيبات خاصه , نموذج 04 بمساحه كليه 116متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) -بالطابق الاول متكرر فيو جاردن , وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وامام الكرافت زوون وامام ال East Hub

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6500000
سعر المتر : 56034

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB11 مجموعه 112 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 112متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن -مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل بارك بإتجاه قبلي وتتمبز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي
شقه للبيع كاش بمدينتي112متر  في الb11  بتشطيبات سوبر بوكس
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي (3نوم - 2 حمام - ريسبشن ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك بإتجاه بحري تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10سنوات 109متر في الb14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (14) بمساحه كليه 106متر+55حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له - لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصبل مع احد اعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 106م+55حديقه في B14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 8 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 108م - 50 G مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقة تـطـل علي نارو جـاردن بإتجـاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد