تحديد معاينة

استوديو للبيع بمدينتي 48م+45حديقه في الB11

5000000 جنيه
استوديو للبيع بمدينتي 48م+45حديقه في الB11
كود العقار : 41341
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 48 متر
مساحة الحديقة : 45
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 1
اتجاة العقار : شرقي غربي
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

استوديو للبيع بمدينتي في الb11 مجموعه 113 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه48متر +45حديقه مقسمه الي ( 1 نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي وايد جاردن فيو والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي غربي واخده ناصيتين وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5000000
سعر المتر : 104167

اعلانات مشابهة

بمدينتى استوديو للبيع بتسهيلات فى السداد على 10 سنة فى أحدث وافضل مراحل مدينتى b14 مجموعة 142 بتشطيب الشركة المميز , بمساحة كلية 56م مقسمة إلى ( 1غرف نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
استوديو للبيع بتسهيلات علي 10سنوات  بمدينتي 56متر في الB14
شقق للبيع
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنه في الB8 مجموعه 87 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 51 متر مقسمه الي ( 1 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه فيو جاردن وشارع باتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من النادي الرياضي بمدينتي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
استوديو للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 12 سنه 51متر في الb8
شقق للبيع
شقه للبيع بريفادو بمدينتي مجموعه 131 مدخل(A) بتشطيب سوبر لوكس بمساحه كليه 84متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول فيو البحيرات بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع ببريفادو بتسهيلات علي 10سنوات مجموعه131 مساحه84متر
شقق للبيع
استوديو للبيع بالتقسيط بأحدث وافضل مراحل مدينتي في b8 مجموعة 89 تشطيب شركة مميز بمساحة كلية 51متر نموذج (A77) مقسمة إلي ( غرفة - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الأرضي بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي وايدجاردن و تتميز بأنها بجانب الكرافت زون ومول ALL SEASONS PARK و مجري السـيل وعلي بعد خطوات من سوق كرافت زون .