تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 103متر فيB6

4700000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 103متر فيB6
كود العقار : 41419
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 103 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : 1
يطل على : جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه68 تشطيب شركه نموذج30 بمساحه كليه 103متر مقسمه الي(3نوم ـ2حمام -ريسبشن -مطبخ -2تراس )بالطابق الاول متكرر تطل علي جاردن وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحلة والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4700000
سعر المتر : 45631

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109 متر مقمسه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي نارو جـــاردن وبارك بإتجاه غربي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنه بمدينتي مجموعه 143 احداث المراحل في الb14بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 108متر +55حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2قطع -مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك وجاردن فيو وباتجاه قبلي الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط  بمدينتي 108م+55حديقه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع ارضي بجاردن باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 108متر وجاردن 55م مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الارضي بحديقة بإطلاله علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 107م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكـرر شقه رقم 21 طرفيه وناصيه غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي نارو جاردن وبارك بإتجـاه بحـري غربي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف