تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 89متر في الB6

5000000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB6
كود العقار : 41431
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 89 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 4
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 67 بتشطيبات سوبرلوكس نموذج30 بمساحه كليه89 متر مقسمه الي (2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5000000
سعر المتر : 56180

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنه بمدينتي مجموعه 143 احداث المراحل في الb14بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 92متر +51حديقه مقسمه الي ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن 2قطع -مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو وباتجاه قبلي الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 92م+51حديقه فيB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 69 بتشطيبات الشركه نموذج 30 بمساحه كليه 89 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بانها بالقرب من الفودكورت وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات الشركه نموذج 70 بمساحه كليه 90متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  بمدينتي 90متر في الB7
شقق للبيع

شقه للبيع بمدينتي 90متر في الB7

2650000 جنيه

مدينتى
90 م
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 144 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 80م2 مـقسمـه الـي ( 2 نوم - 1حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تـطـل علي جاردن فيو وشارع جانبي وتتميز بإنها قريبة منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات