تحديد معاينة

شفه للبيع كااش بمدينتي140في الB10 تشطيب خاص بالفرش والاجهزة

10900000 جنيه
شفه للبيع كااش بمدينتي140في الB10 تشطيب خاص بالفرش والاجهزة
كود العقار : 41440
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb10 مجموعه 103 بتشطيبات سوبر لوكس تباع بالفرش والاجهزة نموذج ( 06 ) بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخخ - 2 تراس ) بالطابق ا الثاني متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي

البيانات المالية

السعر المطلوب : 10900000
سعر المتر : 77857

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 135متر +65 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه ) بالطابق الارضي نطل علي شارع رائيسي بتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 135م+ 65حديقه فيB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 136 متر+64 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 136م+64حديقه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB11 مجموعه 114 بتشطيبات الشركه نموذج (90 ) بمساحه كليه 133 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله واما الكرافت زون السوق التجاري الجديد بمدينتي
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي 133متر في الb11
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بمساحة كلية 131 م² في منطقة بريفادو – PRIVADO، بموقع مميز جدًا وإطلالة على شارع رئيسي داخل واحدة من أرقى مناطق مدينتي، فرصة مناسبة للسكن أو الاستثمار. الشقة تقع في الدور الرابع، وتتميز باتجاه غربي مع إطلالة على شارع رئيسي، وبمساحة 131 متر بتقسيم عملي ومريح. تتكون الشقة من 3 غرف نوم و2 حمام وريسبشن ومطبخ، بتشطيب شركة مميز من طلعت مصطفى وبحالة جيدة. الشقة معروضة للبيع كاش، بموقع هادئ وقريب من الخدمات والمناطق الحيوية داخل بريفادو.