تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 91متر في الB6

4500000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 91متر في الB6
كود العقار : 41467
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 91 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 65 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 91 متر مقسمه الي ( 2 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك وجاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب منالفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4500000
سعر المتر : 49451

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7 مجموعه 73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 70 بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي نارو جاردن فيو وبارك بإتجاه شرقي بميل بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله وبالقرب الي النادي الرياضي
شقه للبيع كاش بمدينتي 96 متر في B7
شقق للبيع
لبيع بمدينتي بأحدث وأفضل مراحلهـا B8 شقة 84 متر بحديقـة خاصـة 35 م مقسمة الي 2 نوم 2 حمام ريسبشن قطعتين مطبخ تراس وحديقة وخـاصة بإطلالة علي جاردن فيـو ومساحات خضراء مجـموعة 88 المميزة بقربـها من مدينتي سبـاين ونادي مدينتي الشقة تشطيب الشركة الجديد المميزة HDF - بورسـلين - درجات حمامات سيراميك اعلي درجة الشقة بالتقسيط لمدة 12 عام ومتبقي اقساط حتي 2034 الوحدة تحت الانشـاء وتعاين علي الخريطة مع رؤية المثيل لـها علي ارض الواقع
للبيع بتقسيط مساحة 84م + 30م حديقة خاصة في b8 مدينتي
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB15 احدث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 100 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك شارع و السنتر بارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله البيع شامل المطبخ بدون اجهزه
شقه للبيع بمدينتي في الB15 احدث مراحل المدينه
شقق للبيع
شقه ارضي بدون حديقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في كمبوند privado مجموعة132 مدخل B تشطيب شركة مميز نموذج d)بمساحة كلية 111م- مقسمة إلي ( 2 نوم - 2حمام - - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تشطيبات شركة مميز بإطلالة مميزة علي وايد جاردن وتري و تتميز بأنها امام منطقة خدمات بالقرب من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات