تحديد معاينة

شقه للبيع الكاش ارضي بجاردن في الB10 فيو جاردن106+70م جاردن

6500000 جنيه
شقه  للبيع الكاش ارضي بجاردن في الB10 فيو جاردن106+70م جاردن
كود العقار : 41539
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج : 04
نوع العقار : شقق
المساحة : 106 متر
مساحة الحديقة : 70
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الb10 مجموعه 102 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 106م + 70متر حديقه خاصه مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرقي وتتميز بإنها خطوات لمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6500000
سعر المتر : 61321

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات 107م في B14
شقق للبيع
شقه للبيع في ال b14 احدث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي (3 غرف نوم -2 حمام - ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع المتكرر يوجد اسانسير يطل علي بارك ونارو جاردن وتتميز بانها بجوار منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله باقل مقدم واطول فتره سداد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنين بمدينتي مساحه 107 متر ف b14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنين بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه نموذج (14) بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثالث فيو جاردن و تبعد دقائق علي احدث مولات مدينتي التجاريه والطبيه (Craft Zone - East Hup -All Season Park) وتبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 8 سنين بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه ارضي بدون حديقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في كمبوند privado مجموعة132 مدخل B تشطيب شركة مميز نموذج d)بمساحة كلية 111م- مقسمة إلي ( 2 نوم - 2حمام - - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تشطيبات شركة مميز بإطلالة مميزة علي وايد جاردن وتري و تتميز بأنها امام منطقة خدمات بالقرب من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية - جميع الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات