تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 128متر في الB11

6700000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 128متر في الB11
كود العقار : 41557
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 128 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى

شقه للبيع كاش بمدينتي في اليb11 مجموعه 111 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 128 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من all seasons park

البيانات المالية

السعر المطلوب : 6700000
سعر المتر : 52344

اعلانات مشابهة

مدينتي باطلالة جاردن شقة للبيع بالتقسيط لمدة 12 سنة باحدث مراحل مدينتي السكنية بB8بمجموعه 89 بتشطيب شركة مميز بمساحة كلية 121م مقسمه الي ( 3نوم - 3حمام - دريسنج روم -ريسبشن - مطبخ - تراس ) الشقة بالطابق الخامس باطلالة جاردن فيو باتجاه قبلي غربي وموقعها مميز وبالقرب من شارع الشانزليزية ونادي مدينتي الرياضي
 في مدينتي شقة للبيع 121م ناصية حجز قديم بB8 جاردن فيو مميزة
شقق للبيع
شقه للبيع بالتقسيط بمدينتي في الB8 مجموعه 88 تشطيب شركة مميز بمساحه كليه 125 متر مقسمة إلي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بدريسينج - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الثاني بإتجاه قبلي شرقي بإطلالة مميزة علي جاردن فيو وشارع رئيسي وعلي بعد خطوات من شارع الشانزليــزيه الترفيهي ونادي مدينتي الرياضي
باقل مقدم واطول فترة سداد شقة للبيع بمدينتي 125م بB8 ناصية
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجمو141 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( t06 ) بمساحه كليه 136 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص -2 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 65متر تطل وايد جاردن بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 12سنوات بمدينتي 136متر في الb14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي B10 احدث وافضل مراحل مدينتي حيث قرب المرحلة من كافة الخدمات مجموعة 101 نموذج 06 بمساحة كلية 136 متر + 50 متر حديقة خاصة مقسمة إلي ( 3 نوم من بينهم اكبر غرف مدينتي الماستر - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - كوفي كورنر - مطبخ ) بإطلالة جاردن متوسط باتجاه شرقي ميل بحري والحديقة اتجاه بحري شرقي و تتميز بأنها امام مدينتي سباين وتطل علي حديقة . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات