تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 92متر في الB6

4200000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 92متر في الB6
كود العقار : 41558
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B10 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 92 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

شقه للبيع بمدينتي في الb10 مجموعه 102 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 92متر مقسمه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها خطوات لمنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4200000
سعر المتر : 45652

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه111 بتشطيبات الترا سوبر لوكس بمساحه كليه 82 متر مقسمه الي ( 2نوم- 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي جاردن و الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي بميل بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ارضيات الشقه بالكامل HDF تركي - دهانات Jotun -باب شقه تركي مصفح Key doors اصلي - جيبسن بورد في كل الشقه - بسبوتات Blanco و ليد لايت - تاسيس الكهرباء سلك السويدي و لقم Bticino بمخارج اضافيه (مخارج كهربا و تصريف تكيفات و مخارج دش و تليفزيون ) و الانتركم الصرف BR المطبخ امريكي خشب كونتر ديزان contishtal رخام Galaxy فرن و بوتاجاز بيلت ان كل المفصلات و الاكسسوارات من Hanimex براند Blum الاصلي بحوض كورى Purity و وحده فلتره من تانك الحمام سيراميك اسبانى من محجوب و shower cabin زجاح و اطقم Duravit و شاور Grohe و وحده حوض
شقه للبيع كاش بمدينتي 82متر في الB11
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 92متر+51حديقه خاصه مقسمه الي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه 113 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 70 ) بمساحه كليه 96متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها امام الكرافت زون وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه والمسجد