تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتى فى B12 بمساحه 200م

10200000 جنيه
شقه للبيع  بمدينتى فى B12 بمساحه 200م
كود العقار : 41570
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 200 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقة للبيع الكاش بمدينتي بالمرحلة الثانية عشر بB12 نموذج 08 تقسيمتها ( 3نوم منهم واحده ماستر - 2حمام - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2تراس ) الشقة بالطابق الثالث علوي ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة باطلالة جاردن فيو باتجاه شرقى قبلي

البيانات المالية

السعر المطلوب : 10200000
سعر المتر : 51000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه113 بتشطيبات سوبر لوكس بمسحه كليه190 مترمقسمه الي (3غرف ومنهم غرفه ماستر -3 حمام - ريسبشن- مطبخ - 2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو بإتجاه شرفي وتتميز بإنها تبعد خطوات من مطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 190 متر في الB11
شقق للبيع
شقـه للبيـع بالتقسيـط علي 10 سنـوات بمـدينتـي مـرحلـه B14 مجمـوعـه 143 بتشطيبات الشركه المميـزه افضـل اسـتغلال للمسـاحه باقـل نسبـه تهـديـر مسـاحـه كليه 202متر مقسمه ال ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ليفنج - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الثالث متكرر تطل علي جاردن فيو وبارك وتتميز بإنها بجانب منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع ب B14 باقل مقدم واطول فترة سداد 202م ب B14
شقق للبيع
شقتين مفتوحين بالكامل على بعض مساحة الشقه الواحده 96 متر بإجمالي 192 متر بحريه كامله - فلات سلاب مستخدمه بالكامل على شكل مستطيل وضمان التهويه السليمه لجميع أنحاء الشقتين تشطيبات سوبر ديلوكس مع ديكورات خاصة انتركم خاص بكاميرا وميكروفون. باب خارجي حديد للشقه الاولى. باب الشقه الثانيه مغلق من الداخل بحائط. رسيبشن 3 قطع. مطبخ ماركة HAKER الماني الصنع. 4 غرف نوم منهم: الغرفه الرئيسيه جناح خاص مفصول عن باقي الغرف وبها حمام خاص بجاكوزي وغرفة شاور خاص بدش شلال جروهي الماني-بلكونة للغسيل وتسمح بغسالة ملابس ودولاب خدمات. حمام خاص للضيوف. حمام مشترك من الداخل للثلات غرف الاخري ويوجد بلكونه اخري خاصه للغسيل بالحمام تسمح بغساله ملابس ودولاب خدمات. أرضيات غرف النوم كلها HDF الماني. - ?أرضيات الرسبشن بورسلين مع HDF ألماني. ?تكييف الريسبشن كونسيلد 7 حصان مخرجين. ?الاربع غرف بتكييفات اسبليت 2،25، 3*1،5. جميع الأبواب ف الداخل مصنوعه من الخشب الزان. ?الشقتين مفتوحين بالكامل على بعض مع واجهه بحريه بالكامل لغرف النوم والريسبشن بالكامل. ?بلكونتين مفتوحين على بعض بشكل مستطيل مطله على الوايد جاردن بالكامل. ?واجهة اكبر وايد جاردن ف B11 لجميع غرف البيت والريسبشن (البيت عباره عن واجهة العماره بالكامل من الخلف على الوايد جاردن). كل البلكونات متركب فيهم شاترز كهربا - كل الغرف شاترز يدوي .شبابيك المنور من الجهتين متركب حديد. الموقع: مباشرة علي strip mall دقائق ل Craft Zone - East Hub mall - All Seasons mall. 10 دقائق للنادي. 12 دقيقة Open Air mall.