تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 116متر في الB14

1107004 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 116متر في الB14
كود العقار : 41598
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس )بالطابق الرابع متكرر بإطلاله علي وايد جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10866840
المدفوع : 857004
: --
الباقى : 10009836
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1107004
مدفوعات الوحدة : 857004
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1107004

اعلانات مشابهة

مدينتي شقة للبيع بالمرحلة B6 بمساحة كلية 124 م²، تقع في الدور الثاني ، باتجاه بحري غربي، وتتمتع بإطلالة على مجري السيل والفيلات وشارع رئيسي وناصيه طرفيه . تتكون الشقة من 3 غرف نوم و2 حمام، بتشطيب سوبر لوكس، وتتميز بقربها من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد. وبناءً على رغبة مالك الوحدة بعدم عرض صور للوحدة، فجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع أحد أعضاء فريق المبيعات
للبيع كاش 124متر ناصيه طرفيه تطل علي مجري السيل والفيلات فيو
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 119 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطيخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن وشارع رئيسي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 119متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهلات علي 10 سنوات بمدينتي في ال B14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 116م بB14 بحري جاردن فيو باقل مقدم
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تـطـل علي جاردن و شارع و الخدمات وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد