تحديد معاينة

ارضي بحديقة للبيع بمدينتي 108 - 55 G بB14 باقل مقدم

2425350 جنيه
ارضي بحديقة للبيع بمدينتي 108 - 55 G بB14 باقل مقدم
كود العقار : 42019
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 108 متر
مساحة الحديقة : 55
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : ارضي + حديقة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 10 سنوات مجموعه 142 في الb14بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108متر +55 حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8340420
المدفوع : 1675350
: --
الباقى : 6665070
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2425350
مدفوعات الوحدة : 1675350
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 750000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2425350

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي في b10 مجموعه 102 تشطيب سوبر لوكس نموذج 04 بمساحة كلية 108 متر بحديقة خاصة 70 متر مقسمة إلي ( 3 غرف نوم منهم واحده ماستر + 2 حمام + مطبخ + ريسبشن + تراس + حديقة خاصة) بالطابق الأرضي بإطلالة مميزة علي جاردن واتجاه بحري و تتميز بأنها علي بعد خطوات من الحديقة المركزية الجديدة و شارع الشانزلزيه الترفيهي و بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد .
شقة للبيع كاش بمدينتي فيb10 تشطيبات سوبر لوكس
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB15 احدث مراحل المدينه بتسهيلات علي 6 سنوات بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 100 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي في الB15 فيو وايد جاردن
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي في الb2 مجموعه 22 نموذج 100 بمساحه كليه 106 متر وتتكون من ( 2نوم - 1 حمام -ريسبشن - مطبخ -تراس ) بالطابق السادس بإطلالها علي نارو جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد للبيع بمدينتي خالصه الثمن والاقساط ... بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات