تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي بريفادو مساحه 137م مجموعه92

8200000 جنيه
شقه للبيع بمدينتي بريفادو مساحه 137م مجموعه92
كود العقار : 42069
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 137 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1

شقه للبيع بمدينتي في بريفادو مجموعه 92 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه137 -مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول باطلالة مميزه بالقرب من الخدمات الصور المعروضه قريبه من الواقع وليست مطابقه له لطلب الصور او المعاينات الرجاء التواصل مع احد اعضاء المبيعات

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8200000
سعر المتر : 59854
السعر شامل النادى : لا
متبقي 1.953.000 لمده 4 سنوات

اعلانات مشابهة

لبيع بمدينتي شقة نموذج 06 بمساحة كلية 140 م مقسـمة الي 3 نوم 2 حمام ريسبشن ومطبخ و 2 تراس وبها غرفة ماستر كبيرة الشـقة تقع بالدور الثالث باطلالة فيو جاردن وشارع رئيسي الشقة تشطيب شركة اول سكن موقع متميز وقريبه من الخدمات
شقه للبيع كاش او تقسيط بمدينتي140 متر في الb12
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11 مجموعه 114 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 128 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي نارو جاردن فيو بإتجاه شرقي قبلي وتتمز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من all seasons park المجمع الطبي والخدمي الجديد بمدينتي
شقه للبيع كاش بمدينتي 128متر في الb11تطل علي نارو جاردن
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي بإحداث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 136متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 11 سنوات بمدينتي 136متر في الB14
شقق للبيع
فرصة مميزة للبيع في مدينتي – B6 - شقة بمساحة 144 م² تقع في موقع مميز جدًا بإطلالة مفتوحة (Wide Garden View) التقسيم ( 3نوم - 2حمام منهم غرفه ماستر - ريسبشن 3 قطع - مطبخ - 2 تراس ) الدور الرابع - الموقع أمام مشروع The Spine مباشرة بالقرب من Strip Mall و Craft Zone منطقة حيوية وقيمة استثمارية عالية مميزات الشقة: تخصيص قديم – خالصة الثمن تشطيب Ultra Super Deluxe على أعلى مستوى تفاصيل التشطيب: أرضيات باركيه تركي Waterproof (8 مم – Class 32) حمامات ومطبخ بورسلين كامل أحواض رخام شفاطات دفن للتهوية في الحمامات تأسيس كامل للتكييف (صرف + فريون) السعر المطلوب: 6,950,000 جنيه