تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 175متر في الb3تطل علي جاردن فيو

9000000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 175متر في الb3تطل  علي جاردن فيو
كود العقار : 42144
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B3 -
النموذج : 300
نوع العقار : شقق
المساحة : 175 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحـري قـبلي
رقم الدور. : 3
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB3مجموعه32 بتشطيبات الشركه نموذج300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم ومنهم غرفه ماستر -2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك وجاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 9000000
سعر المتر : 51429

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في B15 بمساحة كلية 173 متر مقسمة إلي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام ودريسنج روم - 2 حمام إضافي- ريسبشن3قطع - ليفنج روم - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي بإتجاه بحري وبالقرب من بوابة 4 مدينتي .
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي 173متر في الb15
شقق للبيع
بمدينتى شقة بمساحة كلية175 م2 بالطابق 3 - B8 بحرى تطل على جاردن - الحديقة المركزية - عبارة عن 3 غرف منهم ماستر - 2 حمام تشطيب الشركة للبيع كاش شقة مميزة B8 – استلام فوري المساحة: 175 م² خالصة الثمن – لا يوجد أقساط مستلمة وبها عدادات الدور الثالث الدور به شقتين فقط دابل فيس على وايد جاردن وتري الأوبن إير مول اكستنشن بجوار مجمع البنوك والأوبن إير مول وقريبة جدًا من نادي مدينتي بجوار الخدمات والمسجد جاهزة للتنازل الفوري.
بمدينتى شقة 175 م2 بحرى للبيع كاش تطل على جاردن
شقق للبيع
شقـه فـاخـره للبيـع بارقـي واحـدث مـراحـل مـدينتـي b12 - اميـز وارقـي فيـو علي الحـديقـه المـركـزيـه مبـاشـره وعلي مجـري السـيـل - شقـه بمسـاحـه كليـه 165متـر - افضـل استـغلال للمسـاحـه بـاقـل نسبـه تهـديـر - دور ثـانـي طـرفيـه ونـاصيـه اتجـاه بحـري صـريـح - مقسمـه الـي ( 3 غـرف نـوم غـرفـه مـاسـتر بـدريسنج روم + 3 حمـام + مطبـخ + 3 قطـع ريسبشـن + 3 تـراس ) الشقـه دابـل فيـو الفيـو الامـامي ( الريسبشن ) علي مجـري السيـل والحـديقـه المـركـزيـه والفيـو الخلفـي ( غرف النوم ) علي وايـدجـاردن فيـو - الوحـده بمـوقـع متميـز جـداا بجـوار الخدمـات الخـاصـه بالمـرحله ( الحسيني ماركت - الصيداليـه - وخـدمات شحن الطاقـه - والمخـبز ) وخــطـوات علي اكبـر مجمـع مولات بالمـدينـه ( منطقه ايست هاب مول و منطقه كـرافـت زون و منطقـه اسـترب مـول و مول اول سيزون بارك ) الشقـه بـها جميـع المـرافق كهرباء وميـاه - الوحـده اول سكـن لم تسكن من قبل بتشطيبات الشركه المميـزه - مطلوب مقدم = 8.200.000 نهائي ومتبقي 1.600.000 بنظام التقسيط مع البسيط مع الشركه حتي 2029