تحديد معاينة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بمساحه140متر

3093030 جنيه
شقه للبيع بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بمساحه140متر
كود العقار : 42169
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 140 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 3

شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 1 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التالت متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 0
اجمالى العقد : 10647710
المدفوع : 2343030
: --
الباقى : 8304680
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3093030
مدفوعات الوحدة : 2343030
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 750000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3093030

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي بمساحة كلية 140 م بB14 تقسيمها ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 2حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشقة باتجاه بحري وباطلالة شارع فاصل بين مجموعتين باقل مقدم وبتسهيلات لمدة 12 سنة الشقة موقعها مميز بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة وعلي بعد خطوات لمنطقة السنترال بارك الجديدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقة للبيع بمدينتي بحري باطلالة شارع رئيسي 140 م بB14
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بالمرحلة الثانية عشر نموذج 06 بمساحة 140م بB12 الشقة تشطيب شركة مميز تقسيمتها ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 2حمام - ريسبشن 2قطع - مطبخ - تراس ) الشقة باتجاه غربي باطلالة مفتوحة مجري السيل بالطابق الرابع ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة
باطلالة مفتوحة شقة للبيع بمدينتي 140م بالB12 فيو مجري السيل
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج (T06 ) بمساحه كليه 141م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي وايد جاردن ومجري السيل ومنطقة خدمات مستقبلية فيو بإتجاه غربي بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة للبيع بمدينتي 141م B14 فيو مجري السيل بالتقسيط
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات في السداد بمدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 138متر مقيمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة مساتر بحمام ودريسينج -2 حمام اضافي- ريسبشن - مطبخ - 3 تراس ) بالطابق الخامس تطل عي شارع رئيسي والنادي مباشرة فيو وتتميز بلإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي بمدينتي