تحديد معاينة

شقه ارضي 108م للبيع الكاش في B8 فيو جاردن ومجري السيل

5300000 جنيه
شقه ارضي 108م للبيع الكاش في B8 فيو جاردن ومجري السيل
كود العقار : 42187
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 108 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : جاردن -

شقه للبيع الكاش بالفرش والاجهزه بمدينتي في الb8 مجموعه 81 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 108 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه بإطلاله مميزه علي جاردن فيو ومجري السيل بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من مجمع البنوك

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5300000
سعر المتر : 49074

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 109متر مقسمه الي (13غرف - 2حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله علي الشارع الرئيسي وبارك فيووتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي وايد جاردن اعلي تميز بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات  بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط علي 10 سنه بمدينتي مجموعه 143 احداث المراحل في الb14بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 108متر +55حديقه مقسمه الي ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2قطع -مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو وباتجاه قبلي شرقي الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بتقسيط بمدينتي 108م+55حديقه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 116 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد