تحديد معاينة

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privadoمجموعة 132 بمساحه83متر

1420000 جنيه
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privadoمجموعة 132 بمساحه83متر
كود العقار : 42273
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : E
نوع العقار : شقق
المساحة : 84 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلي غربي
رقم الدور. : 4
يطل على : شارع رئيسى -

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 132 نموذج (E) بمساحه كليه 84متر مدخل(A) مقسمة إلي ( 2غرفه - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع بإطلالة مفتوحه علي شارع رئيسي

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 8/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 8201640
المدفوع : 1670000
: --
الباقى : 6531640
: --
القسط الشهرى : 31
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 308000
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1420000
مدفوعات الوحدة : 1670000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : -250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1420000
جراج وبدون تكييف متبقي 4 اقساط وديعة مجمة بشيك سنوي بقيمة 94.000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات الشركه نموذج 70 بمساحه كليه 90متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  بمدينتي 90متر في الB7
شقق للبيع

شقه للبيع بمدينتي 90متر في الB7

2650000 جنيه

مدينتى
90 م
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 94متر+52حديقه خاصه مقسمه الي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 94م+52حديقه في الB14
شقق للبيع
لبيع بمدينتي بأحدث وأفضل مراحلهـا B8 شقة 84 متر بحديقـة خاصـة 35 م مقسمة الي 2 نوم 2 حمام ريسبشن قطعتين مطبخ تراس وحديقة وخـاصة بإطلالة علي جاردن فيـو ومساحات خضراء مجـموعة 88 المميزة بقربـها من مدينتي سبـاين ونادي مدينتي الشقة تشطيب الشركة الجديد المميزة HDF - بورسـلين - درجات حمامات سيراميك اعلي درجة الشقة بالتقسيط لمدة 12 عام ومتبقي اقساط حتي 2034 الوحدة تحت الانشـاء وتعاين علي الخريطة مع رؤية المثيل لـها علي ارض الواقع