تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 96 متر في الb11تطل علي جاردن فيو

4500000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 96 متر في الb11تطل علي جاردن فيو
كود العقار : 42281
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 96 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : قبلى
رقم الدور. : 5
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb11مجموعه113 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك فيو بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وتتميز بإنها امام الاستريب مول

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4500000
سعر المتر : 46875

اعلانات مشابهة

شفه للبيع كاش بمدينتي في الB7مجموعه 73 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 70 بمساحه كليه96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه بحري تتميز بإنها امام النادي الرياضي وبالقرب من ممنطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 96متر في الB7
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb7 مجموعه 74 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 70 بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول تطل علي بارك وتتميز بإتها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي وشارع الشنزليزية (تحت الانشاء)
شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الb7 تشطيبات سوبرلوكس
شقق للبيع
شقه للبيع تقسيط تشطيب سوبر لوكس بمدينتى في B10 مجموعة 102 نموذج 06 بمساحه كلية 95 متر + 55 متر حديقة خاصة وتتكون من ( 2 نوم + 1 حمام + ريسبشن + مطبخ ) بإتجاه قبلي تطل علي parking وعلي بعد بارك واحد من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة ومسجد المرحلة وعلي بعد خطوات من شارع الشانزليزيه وال green bridge . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بمدينتى B10 مساحه 95 م + حديقه 55 م
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمساحة كلية 100 م²، تقع في الطابق الثاني، نموذج D، باتجاه شرقي، وتتمتع بإطلالة مميزة على وايد جاردن. تتكون الشقة من 2 غرفة نوم و 2 حمام، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها أمام منطقة خدمات وقريبة من بوابة 4 مدينتي ومنطقة خدمات مستقبلية، مما يوفر سهولة الحركة وتكامل الخدمات. الوحدة متاحة للبيع بنظام التقسيط. جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع أحد أعضاء فريق المبيعات.