أتصل الآن تحديد معاينة كود العقار : 42347 شاليهات للبيع تقسيط المدينة : SouthMED EGYPT المرحلة : C1 - النموذج : A نوع العقار : شاليهات المساحة : 119 متر التشطيب : تشطيب شركة مميز الغرف : 2 اتجاة العقار : غير محدد رقم الدور. : 2 شاليه للبيع بمنطقة CH01 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت - SOUTHMED لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 119متر مقسم الي (2نوم -2حمام- ريسبشن-مطبخ) بإطلالة مميزه دور التاني موقع مميز ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي البيانات المالية قيمة المقدم : 0 سنة الحجز : 0 سنوات السداد : 0 اجمالى العقد : 13209490 المدفوع : 2100000 : -- الباقى : 11109490 : -- القسط الشهرى : 0 عدد الاقساط المتبقية : 0 نظام سدادة : شهرى القسط السنوى : 0 عدد الاقساط المتبقية : 0 تاريخ استحقاقة : 0 : -- قيمة الوديعة : 0 المدفوع : 0 الباقى : 0 قيمة القسط : 0 تواريخ استحقاقها : 0 : -- : -- المطلوب : 2600000 مدفوعات الوحدة : 2100000 مدفوعات الوديعة : 0 الاوفر : 500000 تشطيبات و عدادات : 0 صيانة : 0 الاجمالى : 2600000 اتصل الآن اسراء سعيد 01101201216 د اميرة الجوهري 01103940894 نوران 01103940893 عمر بيـومي 01103096007 د/عـبدالفتــاح 01022664499 - 01112241222 طارق 01103940896 كريـم أحـمد 01117888421 م / حمدي أحمد 01112233433 - 01022664477 خالد رضوان 01103940897 أو سجل اتصال الاسم * الهاتف * الرسالة اود حجز هذا العقار , رجاء الاتصال بى فى اقرب وقت ممكن تأكيد الحجز *Required اعلانات مشابهة شاليه للبيع بتسهيلات علي 10 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH03) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A1 ) بمساحه 116 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الاول وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شاليه 116متر للبيع في SOUTHMED 1300000 جنيه SouthMED EGYPT 116 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A ) بمساحه 127 متر تقسيمة الشقه (3غرف -3حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني ى وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED 1050000 جنيه SouthMED EGYPT 127 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعهC1 بنشطيبات الشركه المميزه بمساحه 127 متر نموذج(A)تقسيمة (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثاني وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شالية فى SOUTHMED مساحة 127م للبيع بتسهيلات 12سنة, CH01 2310000 جنيه SouthMED EGYPT 127 م شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B ) بمساحه 118 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثالث وتتميز بإطلالها علي اللاجون شاليهات للبيع شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED 1100000 جنيه SouthMED EGYPT 118 م شاليه للبيع بالتقسيط بمنطقة الثاوث ميد SOUTH MAD بمساحه كلية 118م فيو اللاجون مباشرة تقسيمتها ( 2نوم -2حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشاليه فيو الاجون مباشرة باتجاه شرقي باقل سعر حجز الافتتاح وبتسهيلات لمدة 12 سنه شاليهات للبيع شاليه فيو اللاجون مباشرة 118م حجز افتتاح بأقل اوفر 1734000 جنيه SouthMED EGYPT 118 م