تحديد معاينة

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privadoمجموعة 94 بمساحه83متر

4750000 جنيه
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privadoمجموعة 94 بمساحه83متر
كود العقار : 42492
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 83 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 5
يطل على : شارع جانبى -

شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في Privado أحدث كمبوند داخل مدينتي يتميز الكمبوند بالمناظر الطبيعية و البحيرات الصناعية الكمبوند تشطيبات الشركة المميزة التي لم تسبق بمدينتي مجموعة 94 نموذج (E) بمساحه كليه 83متر مدخل(A) مقسمة إلي ( 2غرفه - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الخامس بإطلالة مفتوحه -

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4750000
سعر المتر : 57229
السعر شامل النادى : نعم
متبقي اقساط ع 6سنين 4,300,000 *لو ف امكانيه للكاش ?? ف هينزل من المتبقي ف حدود 750-800 الف البيع شامل الفرش و الاجهزه كلو جديد

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات الشركه نموذج 70 بمساحه كليه 90متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه  للبيع  بمدينتي 90متر في الB7
شقق للبيع

شقه للبيع بمدينتي 90متر في الB7

2650000 جنيه

مدينتى
90 م
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6مجموعه 62بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 88 متر مقسمه الي (2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي تطل علي جاردن فيو وبارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 89متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بكمبوند بريفادو داخل مدينتي مجموعه 94 مدخل (b) بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 81 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد والبيع بتسهيلات
شقه للبيع بالتقسيط  ببريفادو بمدينتي81متر
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي في كمبوند privado مجموعة 92 مدخل ِ A تشطيب الترا سوبر لوكس نموذج E بمساحة كلية 84 متر مقسمة إلي ( 2 غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الاول متكرر بإتجاه بحري بإطلالة مميزة علي جاردن وشارع و تتميز بأنها تبعد دقائق إلي شارع الشانزلزيه و بالقرب من منطقة البحيرات و بالقرب من بوابة 4 مدينتي . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات