تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 73متر في الb10شامل الفرش والاجهزه

4800000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 73متر في الb10شامل الفرش والاجهزه
كود العقار : 42536
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 73 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 1
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb12 مجموعه 124 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 73 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي بارك فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4800000
سعر المتر : 65753

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات في السداد بمدينتي في الB12 محموعه 125 بتشطيبات الشركه نموذج (01 ) بمساحه كليه 72 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون
شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات في السداد بال B12 مساحه 72متر
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 6 سنوات بمدينتي في الB8 مجموعه 86 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 77 متر مقسمه الي ( 2 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي شارع رئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي
شقه للبيع بتسهيلات علي 6سنوات  بمدينتي 77متر في الB8
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 79 متر مقسمه الي ( 2غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإطلاله مميزه علي الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 79متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بإحداث مراحل مدينتي في الb8 مجموعه 87 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 65متر مقسمه اللي ( 1نوم - 1حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الثالث تطل علي بارك ونارو جاردن بإتجاه قبلي وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد ناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات