تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 115متر في الB14

1450000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 115متر في الB14
كود العقار : 42696
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 2
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بإحداث مراحل بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 115 متر مقسمه الي ( 3غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي جاردن بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2025
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10439960
المدفوع : 1200000
: --
الباقى : 9239960
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1450000
مدفوعات الوحدة : 1200000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 250000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1450000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه ) بمساحه كليه 109متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل تتميز بإنها تبعدخطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات  بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 115متر فيو مفتوح غير مجروحه نهائيا مقسمه الي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التاني متكرر تطل علي جاردن بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
باقل مقدم شقه 115م دور خامس طرفيه فيو مفتوح غير مجروحه b14
شقق للبيع
شقة للبيع بتقسيط حتى 10 سنوات في مدينتي – B14، مجموعة 142، بمساحة كلية 115 م²، وتقع في الطابق الرابع متكرر باتجاه بحري، وتتمتع بإطلالة مميزة على شارع رئيسي وجاردن فيو. الشقة بتشطيب الشركة المميز، ومقسمة تقسيمًا عمليًا يتكون من 3 غرف نوم، 2 حمام، ريسبشن، مطبخ، و2 تراس، بما يوفر مساحة مريحة للسكن العائلي. تتميز الوحدة بموقعها القريب جدًا من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، ما يجعلها خيارًا مثاليًا للسكن أو الاستثمار مع نظام تقسيط مرن يصل إلى 10 سنوات داخل مدينتي.