تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الB2

4250000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 96متر في الB2
كود العقار : 42861
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B2 -
النموذج : 100
نوع العقار : شقق
المساحة : 96 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : بـارك -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb1 مجموعه 22 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 100 بمساحه كليه 96متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن -مطبخ-2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من النادي الرياضي

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4250000
سعر المتر : 44271

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي بتسهيلات علي 7 سنوات بكمبوند بريفادو داخل مدينتي مجموعه 132 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 105متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الخامس بإطلاله على شارع فيو وبإتجاه البحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
بتسهيلات علي 7 سنوات شقه للبيع ببريفادو مدينتى بمساحه 105م
شقق للبيع
فرصه للبيع بمدينتي بال b7 الاقرب النادي والفوود كورت شقه بمساحه 96م فيو وايد جاردين صريح طرفيه اتجاه بحري صريح تشطيبات خاصه بالكامل خطوات بسيطه لخدمات المرحله والنادي -خطوات للفوود كورت ومنطقه المطاعم مساحه 96م مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) فيو وايد جاردين لهواه الفيوهات المميزه خالصه السعر وبها جميع العدادات
 شقه للبيع كاش بمدينتي 96متر في الB7 تشطيب كامل سعر مميز
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB15 احدث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 100 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك شارع و السنتر بارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله البيع شامل المطبخ بدون اجهزه
شقه للبيع بمدينتي في الB15 احدث مراحل المدينه
شقق للبيع
شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمدينتي بمساحة إجمالية 101 م²، تقع في الطابق الخامس، باتجاه بحري شرقي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة، مع إطلالة مميزة على جاردن. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و2 حمام، مطبخ ريسبشن و تراس) بتقسيم عملي ومريح، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها الحيوي داخل بريفادو، بالقرب من الخدمات وبوابات مدينتي، مما يوفر سهولة في الحركة وقرب من جميع الاحتياجات اليومية. جميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع فريق المبيعات.