تحديد معاينة

شقة 167م للبيع كاش في مدينتي B8 سوبر لوكس

8700000 جنيه
شقة 167م للبيع كاش في مدينتي B8 سوبر لوكس
كود العقار : 42865
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : 310
نوع العقار : شقق
المساحة : 167 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 5
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقة للبيع كاش في مدينتي – B8، تقع بـ مجموعة 82، نموذج 310، بمساحة كلية 167م²، في الطابق الخامس، وتتمتع باتجاه بحري غربي يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية. تتميز الشقة بإطلالة مفتوحة ومميزة على شارع رئيسي وجاردن الوحدة بتشطيب سوبر لوكس، ومقسمة تقسيمًا عمليًا يتكون من 3 غرف نوم، و2 حمام، وريسبشن، ومطبخ، وتراس، بما يلائم السكن العائلي المريح تتميز الشقة بموقعها الحيوي لقربها من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، وعلى بعد دقائق من مجمع البنوك، والمدرسة البريطانية , The Mart، ومنطقة المطاعم، مما يجعلها اختيارًا مثاليًا للسكن أو الاستثمار داخل مدينتي.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8700000
سعر المتر : 52096

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بتشطيبات الترا سوبر لوكس بالفرش والاجهزة فى أفضل مراحل مدينتى b10 مجموعه 103 نموذج 07, مساحة كلية 165م مقسمة إلى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر - 3 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) بالطابق الخامس ويوجد اسانسير بالعمارة بإطلالة مميزة على وايد جاردن مفتوح علي السنترال بارك وجاردن فيو . فيو مفتوح و غير مجروحه نهائيا . . تتـميز بأنها قريبة مول All season park و كــارفـور و خطوات إلى منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد
بالفرش والاجهزة شقة 165م دبل فيس بB10 تشطيب خاص بالكامل
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB3مجموعه32 بتشطيبات الشركه نموذج300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم ومنهم غرفه ماستر -2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك وجاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 175متر في الb3تطل  علي جاردن فيو
شقق للبيع
شقه لللبيع كاش بمدينتي في b1 مجموعه11 بتشطيبات الترا سوبر لوكس نموذج 300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام إضافه- ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الثاني تطل علي جاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وقريبة من مجمع البنوك والمدارس
 شقه للبيع كاش بمدينتي 175 متر في B1 بتشطيب سوبر لوكس
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي – B1 نموذج 300 – بمساحة 175م² في الطابق الرابع تطل على وايد جاردن، تتكون من 3 غرف نوم (منها غرفة ماستر) + 3 حمامات + ريسبشن كبير + مطبخ واسع + 2 بلكونة، التشطيب عادي مع بعض التشطيبات الخاصة باتجاه شرقي غربي