تحديد معاينة

بمدينتى شقة 115 م2 بحرى للبيع تقسيط تطل على شارع رئيسى

1700000 جنيه
بمدينتى شقة 115 م2 بحرى للبيع تقسيط تطل على شارع رئيسى
كود العقار : 42869
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 4
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقة للبيع بتقسيط حتى 10 سنوات في مدينتي – B14، مجموعة 142، بمساحة كلية 115 م²، وتقع في الطابق الرابع متكرر باتجاه بحري، وتتمتع بإطلالة مميزة على شارع رئيسي وجاردن فيو. الشقة بتشطيب الشركة المميز، ومقسمة تقسيمًا عمليًا يتكون من 3 غرف نوم، 2 حمام، ريسبشن، مطبخ، و2 تراس، بما يوفر مساحة مريحة للسكن العائلي. تتميز الوحدة بموقعها القريب جدًا من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، ما يجعلها خيارًا مثاليًا للسكن أو الاستثمار مع نظام تقسيط مرن يصل إلى 10 سنوات داخل مدينتي.

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 8\2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 10231824
المدفوع : 1800000
: --
الباقى : 8431824
: --
القسط الشهرى : 36000
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 356000
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1700000
مدفوعات الوحدة : 1800000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : -100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1700000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb10 مجموعه 103 بتشطيبات الشركه نموذج ( 04 ) بمساحه كليه 107م+70حديقه خاصه مقسمه الي ( 3نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تتميز بإنها تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي 107م+70حديقه في الb10تطل علي جاردن فيو
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه قبلي غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي 107م² باطلالة على وايد جاردن ب B14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 احداث مراحل بمدينتي مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 108 متر+65حديقه مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد