تحديد معاينة

في مدينتي شقة للبيع الكاش 149م بB8 لسرعه البيع بB8

8550000 جنيه
في مدينتي شقة للبيع الكاش 149م بB8 لسرعه البيع بB8
كود العقار : 42883
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج : 320
نوع العقار : شقق
المساحة : 149 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 4
يطل على : وايد جـــاردن -

في مدينتي شقة للبيع الكاش بالمرحلة الثامنه بB8 نموذج 320 تقسيمتها ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - 2ترس ) الشقة بالطابق الرابع علوي ويوجد اسانسير بالعمارة باتجاه غربي ناصية الشقة موقعها مميز جدا بالقرب من منطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة ودقائق لمجمع البنوك ومدرسة البريطانية ومدرسة MLS

البيانات المالية

السعر المطلوب : 8550000
سعر المتر : 57383

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6.مجموعه66بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 145متر مقمسه الي (3نوم -1حمام-ريسبشن -مطبه-2تراس )بالطابق السادس تطل علي الشارع الرئيسي باتجاه شرقي غربي وتتميز بإنها أمام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم
شقه للبيع كاش في الB6 بمدينتي 145متر
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر بحمام خاص - 1 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي  140متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 144 نموذج ( 06 ) بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث تطل علي جاردن فيو وشارع بإتجاه قبلى غربى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بالتقسيط  علي 10 سنوات فى مدينتى142مترفي B14
شقق للبيع
شقة للبيع تقسيط علي 10 سنوات بمدينتي في B14 مجموعة 143 بتشطيبات الشركة المميزه مساحة كلية 141 متر مقسمة الى ( 3 غرف - 2 حمام - 2 ريسيبشن - مطبخ - 2 تراس ) الطابق الاول متكرر تطل على وايد جاردن باتجاه شرقي قبلي وتتميز بانها تبعد خطوات عن منطقة الخدمات والمسجد