تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 107متر في الB2 بالفرش والاجهزه

5500000 جنيه
كود العقار : 42918
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B2 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 107 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 2

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb2 مجموعه 22 بتشطيبات الشركه نموذج 100 بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي جاردن فيو والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5500000
سعر المتر : 51402

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث مراحل المدينه في الb14 مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( 14) بمساحه كليه 107 متر مقسمه الي ( 3نوم- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الرابع باطلاله مميزه وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحلهجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتيb14 بمساحه كليه 107م
شقق للبيع
شقة للبيع بمدينتي بتشطيبات سوبر لوكس في الB1 مجموعه 11 نموذج 100 بمساحه كليه 100متر وتتكون من ( 2 نوم - 1 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول باطلاله مميزه علي جاردن باتجاه قبلي وتتميز بأنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد للبيع بمدينتي
شقه للبيع بمدينتي 100متر في الB1 نموذج100 تشطيبات خاصه
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحدث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه107 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الخامس تطل علي نادي وجاردن فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها بجوار نادي مدينتي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي 107م فيو نادي مباشرة بB8
شقق للبيع
شقه طرفيه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله علي الشارع الرئيسي و بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات