تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي175م في الb3 تطل على جاردن

10000000 جنيه
 شقه للبيع كاش بمدينتي175م في الb3 تطل على جاردن
كود العقار : 43052
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B3 -
النموذج : 300
نوع العقار : شقق
المساحة : 175 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الB3 مجموعه 33 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج 300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 10000000
سعر المتر : 57143

اعلانات مشابهة

بمدينتى شقة للبيع بتسهيلات فى السداد على 10 سنين وبأقل مقدم , فى b14 مجموعة 142 بتشطيب الشركة. بـمساحة كلية 167م, مقسمة إلــى ( 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر بدرسينج روم - 3 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع علوى , بإطلالة مميــزة على وايد جاردن و مـجرى السيل مبــاشر. بإتــجاه شرقى غــربى تتميز بأنها قريبة جدا من منطقة خدمات المرحلة و المسجد , وعلى بعد دقائق من بواية 4 مدينتى.
شقة للبيع بمدينتي 167م دبل فيس فيو  مجري السيل madinaty
شقق للبيع
شقة للبيع كاش في مدينتي 185م+60م جاردن في b1 فيو بارك خطوات لنادي مدينتي ,, تتكون من 3 نوم منهم غرفة ماستر بحمام خاص + 2 حمام اضافيين + مطبخ + ريسبشن ) وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB3مجموعه32 بتشطيبات الشركه نموذج300 بمساحه كليه 175 متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم ومنهم غرفه ماستر -2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي بارك وجاردن فيو بإتجاه بحري قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي 175متر في الb3تطل  علي جاردن فيو
شقق للبيع
شقه للبيع الكاش بارقي وافخم مراحل مدينتـي مرحلـه B8 مجمـوعه 83 المميزه - مسـاحه 172م دور اول متكرر وفيـو وايـدجـاردن - احـدث تشطيبـات الشـركـه المميـزه ارضيـات بـورسليـن وغـرف HDF واللمـوتال جامبـو - الوحده لها باكيه خاصه بالجراج ( جراج Under Graund )مقسمـه الي ( 3 غرف نوم غرفه ماستر + 2 حمام + ريسبشن + مطبخ + 2 تراس + غرفه غسيل ) الوحده بموقع متميز جدا بجوار خدمات المرحله والمسجد وعلي بعد خطوات من منطقه البنوك والمدارس ودقائق علي نادي مدينتي الرياضي و شارع الشانزلزيه الترفيهي الوحده خالصه الثمن و الوديـعه - جاهزه للتنازل الفوري والسكن