تحديد معاينة

فيلا رباعية للبيع 200م ب vg3 بتسهيلات علي12سنه

3600000 جنيه
فيلا رباعية للبيع 200م ب vg3 بتسهيلات علي12سنه
كود العقار : 43183
فيلات للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : VG3 -
النموذج :
نوع العقار : فيلات
المساحة : 200 متر
مساحة المبنى : 211
التشطيب : طوب احمر
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد

للبيع بمدينتي بالتقسيط حتي 2034 فيلا تاون هاوس نموذج F3 بموقع مميز جدا بمجموعة 25 الاقرب لفندق فورسيزون مدينتي مساحة ارض 200م مساحة مباني 211 مــتر للدورين ريسبشن ومطبخ وحمام و 3 نوم واوفيس و 2 حمام بينهم غرفة ماستر وغرفة رووف بحمام تطل علي وايد جاردن وشارع موقع مميز جدا بأنظمة تسهيلات في السداد حتي 2034 وبالقرب من منطقة خدمات الفيلات

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 12/2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 34155500
المدفوع : 4300000
: --
الباقى : 29855500
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3600000
مدفوعات الوحدة : 4300000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : -700000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3600000

اعلانات مشابهة

للبيع بمدينتي بالتقسيط حتي 2035 فيلا تاون هاوس نموذج F3 بموقع مميز جدا بمجموعة 25 الاقرب لفندق فورسيزون مدينتي مساحة ارض 200 مساحة مباني 211 مــتر دور ارضي واول ورووف ريسبشن ومطبخ وحمام و 3 نوم واوفيس و 2 حمام بينهم غرفة ماستر وغرفة رووف بحمام تطل علي بحيرات وشارع اتجاه بحري موقع مميز جدا بأنظمة تسهيلات في السداد حتي 2034 وبالقرب من منطقة خدمات الفيلات
بأقل مقدم للبيع فيلا تاون هاوس بمدينتي F3 فيو بحيرات
فيلات للبيع
في مدينتي فيلا رباعية للبيع بمدينتي في VG3 بمساحة ارض 200 م - مساحه مباني 211 تقسيمتها ( 3نوم منهم واحده ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - اوفيس - غرفة بالروؤف بالحمام ) الفيلا دبل فيس بحري قبلي باتجاه بحري قبلي موقعها ممير بالقرب من منطقة الخدمات
فيلا رباعية للبيع بمدينتي 211م بحري صريح وايد جاردن فيو
فيلات للبيع
للبيع بمدينتى بفيلات ال vg5 فيلا تاون هاوس نموذج ii تشطيبات خاصه الارض 210 متر والمبانى 191متر التقسيم الداخلي: الدور الأرضي: ريسبشن + مطبخ + حمام ضيوف الدور الأول: 3 غرف نوم (منها غرفة ماستر بحمام) + حمام يخدم الغرف + ليفنج الروف: غرفة مربية بحمام امام الساوث بارك والمركز الطبى والمسجد