تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143

988460 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143
كود العقار : 43231
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 142 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 4

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 142متر مقسمه الي ( 3 غرف نوم -2 حمام اضافي- ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 3/2025
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 12482840
المدفوع : 988460
: --
الباقى : 11494380
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 988460
مدفوعات الوحدة : 988460
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 988460

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بأقل مقدم بمدينتي بأفضل المراحل في B8 مجموعة 88 تشطيب شركة مميز بمساحة كلية 134 متر مقسمة إلي ( 3 غرف منهم غرفة ماستر - 3 حمام - مطبخ - ريسبشن - تراس ) بالطابق الثاني علوي بإتجاه قبلي بإطلالة شارع فاصل بين مجموعتين و جاردن فيو تتميز بأنها بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد و تبعد دقائق إلي نادي مدينتي الرياضي و شارع الشانزلزيه الترفيهي
شقة للبيع بمدينتي 134م بB8 مجموعة 88
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 141 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( T06) بمساحه كليه 140 متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر- 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي بارك بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه  للبيع  بمدينتي بتسهيلات علي 12سنوات  140متر في الb14
شقق للبيع
شقة للبيع بالتقسيط بمدينتي بمساحة كلية 140 م بB14 تقسيمها ( 3نوم منهم واحدة ماستر - 2حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشقة باتجاه بحري وباطلالة شارع فاصل بين مجموعتين باقل مقدم وبتسهيلات لمدة 12 سنة الشقة موقعها مميز بالقرب من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة وعلي بعد خطوات لمنطقة السنترال بارك الجديدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات