تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينتي 142م بB14 فيو وايد جاردن بالتقسيط

2500000 جنيه
شقة للبيع بمدينتي 142م بB14 فيو وايد جاردن بالتقسيط
كود العقار : 43276
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 141 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 3
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التالت بإطلاله مميزه علي وايد جاردن بإتجاه بحري غربي وتتميز بإنها امام منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 5/2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 12009521
المدفوع : 1900000
: --
الباقى : 10109521
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 2500000
مدفوعات الوحدة : 1900000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 600000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 2500000

اعلانات مشابهة

شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 140م2 مـقسمـه الـي ( 3 نوم غرفه مـاستـر - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكـرر شقه رقم 34 غيـر مـجـروحـه نهائيا تـطـل علي فيو مفتوح بإتجـاه قبلي وتتميز بإنها تبعـد خطـوات من منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد الوحده استـلام خلال سنـتيـن ونصـف
باقل اوفر متاح امتلك شقه 140م بالتقسيط علي 10 سنوات B14
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التالت متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
 شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 141متر بالB14
شقق للبيع
شقة للبيع كاش في مدينتي داخل كمبوند بريفادو (PRIVADO)، بموقع مميز وإطلالة مباشرة على اللاجون ومنطقة البحيرات، بالإضافة إلى جاردن، مما يوفر رؤية مفتوحة وخصوصية عالية. تقع الشقة في الدور الرابع، وتتميز باتجاه بحري غربي غير مجروحة، مما يضمن تهوية جيدة وإضاءة طبيعية طوال اليوم. تبلغ المساحة الإجمالية 131 متر مربع بتقسيم داخلي عملي يتكون من ريسبشن واسع، وعدد 2 غرفة نوم منهم غرفة ماستر مزودة بدريسنج، و2 حمام أحدهما يحتوي على جاكوزي. الشقة مشطبة تشطيب سوبر لوكس بأرضيات رخام إمبرادور، ومجهزة بتكييف مركزي، كما يتوفر جراج خاص بالشقة, كما إنها قريبه جداً من الخدمات و المسجد داخل الكمبوند, الوحدة من أعلى مستويات التمييز داخل الكمبوند, متاحة للبيع كاش