تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 168متر في الB8

10500000 جنيه
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 168متر في الB8
كود العقار : 44414
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B8 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 168 متر
التشطيب : سوبر لوكس
الغرف : 3
اتجاة العقار : غير محدد
رقم الدور. : 1
يطل على : وايد جـــاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي بالB8 مجموعة 83 بتشطيبات سوبرلوكس بمساحة كلية 168متر مقسمة إلي ( 3 غرف نوممنهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل على وايد جاردن فيو تتميز بأنها علي بعد خطوات من شارع الشانزلزيه الترفيهي وبجوار منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد وقريبة جدا من مجموع البنوك والمدارس

البيانات المالية

السعر المطلوب : 10500000
سعر المتر : 62500

اعلانات مشابهة

شقه للبيع باحدث مراحل مدينتي في الB14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 167م2 مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر -3حمام - 3 قطع ريسبشن - مطبخ - ) بالطابق الاول متكرر بإطلاله مميزه علي مجري السيل فيو بإتجاه غربي شرقي دابل فيس تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقة بمدينتي 167م بB14 مجري السيل دبل فيس
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنه بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 165متر مقسمه الي (3 نوم ومنهم غرفه ماستر ودريسنج روم - 3 حمام- ريسبشن - مطبخ -2 تراس) بالطابق الاول علوي بإطلاله مميزه علي جاردن فيو بإتجاه غربي بميل شرقى وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 11 سنه بمدينتي 165متر في الB14
شقق للبيع
في مدينتي شقة للبيع بالتقسيط بالمرحلة الرابعه عشر بB14 نموذج 07 بمساحه كلية 165م تقسيمتها ( 3نوم منهم غرفه ماستر - 2حمام اضافي - ريسبشن 3قطع - مطبخ - 2 تراس ) الشقة بالطابق الخامس ويوجد اسانسير بالعمارة الشقة تسلم تشطيب شركة مميز اول سكن حجز قديم بمقدم والباقي تسهيلات في السداد لمدة 11 سنه موقعها مميز دبل فيس جاردن فيو وبجوار منطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة
في مدينتي شقة للبيع 165م بمقدم وتسهيلات فيو مجري السيل ناصية
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي في B8 مجموعة 83 تشطيب الشركة المميز نموذج 310 بمساحة كلية 168 متر مقسمة إلي ( 3 غرف نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الرابع متكرر بإتجاه قبلي شرقي بإطلالة مميزة علي جاردن متوسط و تتميز بأنها بجوار منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد و تبعد خطوات إلي نادي مدينتي الرياضي .