تحديد معاينة

بمدينتى شقة 101 م2 بحري شرقي للبيع كاش تطل على جاردن

5450000 جنيه
بمدينتى شقة 101 م2 بحري شرقي للبيع كاش تطل على جاردن
كود العقار : 44422
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 101 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 5
يطل على : جاردن -

شقة للبيع داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO بمدينتي بمساحة إجمالية 101 م²، تقع في الطابق الخامس، باتجاه بحري شرقي يوفر إضاءة طبيعية وتهوية ممتازة، مع إطلالة مميزة على جاردن. تتكون الشقة من (2 غرفة نوم و2 حمام، مطبخ ريسبشن و تراس) بتقسيم عملي ومريح، مع تشطيب شركة مميز وجاهزة للسكن. تتميز الوحدة بموقعها الحيوي داخل بريفادو، بالقرب من الخدمات وبوابات مدينتي، مما يوفر سهولة في الحركة وقرب من جميع الاحتياجات اليومية. جميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع، ولطلب الصور أو تحديد موعد للمعاينة يُرجى التواصل مع فريق المبيعات.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5450000
سعر المتر : 53960
السعر شامل النادى : لا
متبقي علي الوحده أقساط بقيمه 1,170,000 جنيه علي 3 سنوات.

اعلانات مشابهة

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 65 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 91 متر مقسمه الي ( 2 نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك وجاردن فيو وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب منالفودكورت - منطقة المطاعم
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 91متر في الB6
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
للبيع بمدينتى بال B7 شقه 96م تشطيبات خاصه بالكامل اول سكن 2 نوم و 2 حمام ومطبخ وريسبشن وتراس دور تالت متكرر اتجاه غربى بحرى غير مجروحه وفيو وايد جاردن قريبه من الخدمات
للبيع بمدينتى بالB7 شقه 96م وايد جاردن فيو
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB7 مجموعه 74 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 70 ) بمساحه كليه 96 متر مقسمه الي ( 2 نوم - حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس متكرر تطل علي بارك
شقه  للبيع بمدينتي96متر في الb7 بالمبطخ والاجهزه
شقق للبيع
في مدينتي بالمرحلة الثانية عشر بB12 نموذج 14 بمساحه كلية 106م - 55 حديقة خاصه الشقة باتجاه شرقي وباطلالة شارع فاصل بين مجموعتين تقسيمتها ( 3نوم - 2حمام - ريسبشن 2قطع - مطبخ - 2 تراس ) الشقة موقعها مميز جدا بالقرب من منطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة ودقائق لمحور الامل المتجه الي العاصمه الادراية 5 دقائق لمنطقة الخدمات الخاصه بالمرحلة بسعر مميز لسرعه البيع