تحديد معاينة

شقه للبيع كاش بمدينتي 116متر في الb11تطل علي جاردن

7000000 جنيه
شقه للبيع كاش بمدينتي 116متر في الb11تطل علي جاردن
كود العقار : 44447
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B11 -
النموذج : 90
نوع العقار : شقق
المساحة : 116 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : قبلي شرقي
رقم الدور. : 4
يطل على : جاردن -

شقه للبيع بمدينتي في الb11 مجموعه 114 بتشطيبات سوبر لوكس نموذج ( 90 ) بمساحه كليه 116 متر مقسمه الي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر \ تطل علي جاردن فيو بإتجاه قبلي شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من الكرافت زون \ وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

السعر المطلوب : 7000000
سعر المتر : 60345

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 107م مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني علوي تطل علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 107متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) بالطابق الاول متكرر بإطلاله علي جاردن بإتجاه شرقي قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجدجميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 116متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في الb15 احداث مراحل مدينتي بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 111متر مقسمه الي (3غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي شارع والحديقه المركزيه بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع مساحه 111م بالتقسيط علي7سنوات بمدينتي بالb15
شقق للبيع
شـقة للبيع كاش في مدينتي بأحدث وأفضل مراحلـة في B10 مجموعة 101 تشطيب سوبر لوكس نموذج 04 بمسـاحة كلية 106 متر + حديقة 40 متر مقسمـة إلي ( 3 نوم - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقـة خاصة) بإتجاه قبلي غربي بإطلالة مميزة علي جاردن و بجانب منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة و المسجد . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات