تحديد معاينة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 142متر في الB14

3300000 جنيه
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي 142متر في الB14
كود العقار : 44468
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 136 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : شرقى
رقم الدور. : ارضى

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 141 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي شارع رئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 9/2023
سنوات السداد : 11
اجمالى العقد : 7150690
المدفوع : 1650000
: --
الباقى : 5500690
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 3300000
مدفوعات الوحدة : 1650000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 1650000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 3300000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 142 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي مجرس السيل مباشره ومنظقه الاعمال المركزيه بحري صريح تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع 142م علي مجري السيل مباشره دور ثاني بحري صريح
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه نموذج ( 06) بمساحه كليه 135متر +65 حديقه خاصه مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ- حديقه ) بالطابق الارضي نطل علي شارع رائيسي بتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 135م+ 65حديقه فيB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 135 متر مقسمه الي ( 3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه 65متر تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات