تحديد معاينة

بمدينتى شقة 133 م2 للبيع كاش تطل على وايد جـــاردن

9800000 جنيه
بمدينتى شقة 133 م2 للبيع كاش تطل على وايد جـــاردن
كود العقار : 44482
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : بريفـادو - PRIVADO -
النموذج : B
نوع العقار : شقق
المساحة : 133 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 5
يطل على : وايد جـــاردن - شارع جانبى - الاجون - منطقة البحيرات -

شقة للبيع كاش في مدينتي داخل كمبوند بريفادو – PRIVADO مجموعة 92 بمساحة إجمالية 133 م² (نموذج B)، تقع في الطابق الخامس وتتميز بإطلالة مميزة على وايد جاردن مع فيو مفتوح، مما يوفر إضاءة طبيعية وهدوء عالي. تتكون الشقة من 3 غرف نوم منهم غرفة ماستر و2 حمام بالإضافة إلى ريسبشن ومطبخ وتراس، بتقسيم عملي ومريح مناسب للسكن العائلي، مع تشطيب شركة مميز. تتميز الوحدة بموقع حيوي بالقرب من منطقة خدمات المرحلة والمسجد، مما يسهل الوصول إلى جميع الاحتياجات اليومية. الشقة متاحة للبيع كاش، وجميع الصور المعروضة للتوضيح وقريبة من الواقع وليست مطابقة تمامًا، ولطلب الصور أو حجز موعد للمعاينة يرجى التواصل مع فريق المبيعات.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 9800000
سعر المتر : 73684

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بمدينتي في الb14 احداث مراحل المدينه مجموعه 144 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 140م مقسمه الي ( 3 غرف نوم منهم واحدة ماستر - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق التالت متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد
 شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 141متر بالB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 141متر مقسمه الي (3 غرف ومنهم غرفه ماستر - 2 حمام إضافي - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس) بالطابق الثالث متكرر بإطلاله مميزه علي وايد جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنهاتبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 141 متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الB6 مجموعه 63 تشطيبات هاى لوكس نموذج ( 40 ) بمساحه كليه 131 متر مقسمه الي ( 3 غرف - 2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول متكرر تطل علي وايد جاردن وتتميز بإنها قريبه من منطقة الخدمات وعلى بعد خطوات من سوبر ماركت الفار
شقه للبيع كاش بمدينتي 131م في الB6 تطل علي وايد جاردن
شقق للبيع
شقة للبيع كاش بمدينتي B10 احدث وافضل مراحل مدينتي حيث قرب المرحلة من كافة الخدمات مجموعة103 نموذج 06 بمساحة كلية 136 متر مقسمة إلي ( 3 نوم منهم غرف ماستر - 2 حمام - ريسبشن قطعتين - 2 تيراس - مطبخ ) بإطلالة على all seasons مباشر باتجاه قبلى شرقى و تتميز بأنها امام مدينتي سباين وتطل علي حديقة . بناء على رغبة مالك هذه الوحدة بعدم عرض صور لوحدته، جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات