تحديد معاينة

شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون

1877500 جنيه
شاليه 127 متر للبيع في SOUTHMED فيو لاجون
كود العقار : 44490
شاليهات للبيع تقسيط
المدينة : SouthMED EGYPT
المرحلة : C3 -
النموذج : A1
نوع العقار : شاليهات
المساحة : 127 متر
التشطيب : تشطيب شركة مميز
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحري شرقي
رقم الدور. : 2
يطل على : الاجون - منطقة البحيرات -

شاليه للبيع بتسهيلات في السداد في SOUTHMED مجموعه (CH3 ) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( A1 ) بمساحه 127 متر علي اكبر نقطة بالاجون تقسيمة الشقه (2 غرف - 2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق التاني وتتميز بانها تطل علي الاجون وبجانب خدمات المرحلة

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 0
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 14408000
المدفوع : 1877500
: --
الباقى : 12530500
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1877500
مدفوعات الوحدة : 1877500
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : 0
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1877500

اعلانات مشابهة

شاليه للبيع بتسهيلات علي 12 سنه في SOUTHMED مجموعه ( CH01) بنشطيبات الشركه المميزه نموذج ( B ) بمساحه 118 متر تقسيمة الشقه (2غرف -2حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس) بالطابق الثالث وتتميز بإطلالها علي اللاجون
شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED
شاليهات للبيع

شاليه 118متر للبيع في SOUTHMED

1100000 جنيه

SouthMED EGYPT
118 م
شاليه للبيع بالتقسيط بمنطقة الثاوث ميد SOUTH MAD بمساحه كلية 118م فيو اللاجون مباشرة تقسيمتها ( 2نوم - 1حمام - ريسبشن 2 قطع - مطبخ - تراس ) الشاليه فيو الاجون مباشرة باتجاه شرقي باقل سعر حجز الافتتاح وبتسهيلات لمدة 12 سنه
شاليه فيو اللاجون مباشرة 118م حجز افتتاح بأقل اوفر
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 127م2 مقسم الي(3 غرف نوم + 2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور تاني موقع مميز يسلم اول 2029 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي
شاليه 127م للبيع في SouthMED فيو  للاجون CH1بتسهيلات
شاليهات للبيع
شاليه للبيع بمنطقة C1 بمشـروع ساوث ميد ايجيبت لمجموعة طلعت مصطفي بالساحل الشمالي الكيلو 165 بمنطقة الضبعة شالية 131م2 مقسم الي3 نوم ماستر +2حمام+ ريسبشن +مطبخ+ تراس+ غرفة نانى بحمام خاص ) بإطلالة مباشرة علي لاجون دور تالت باتجاه شرقى بموقع مميز يسلم اول2028 كامل الخدمات والتشطيبات ويعد مشروع SouthMED أكبر مشروع ساحلي سياحي وسكني وفندقي متكامل الخدمات بالساحل الشمالي