تحديد معاينة

شقة للبيع بمدينة نور 147م جاردن فيو باتجاه بحري

1735000 جنيه
شقة للبيع بمدينة نور 147م جاردن فيو باتجاه بحري
كود العقار : 44505
شقق للبيع تقسيط
المدينة : نور
المرحلة : B2 -
النموذج : B
نوع العقار : شقق
المساحة : 146 متر
التشطيب : تشطيب متكامل - سمـارت هوم
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 2

شقه للبيع بمدينة نور بمجموعه 21 بتشطيبات الشركه المميزه الشقة باقل مقدم واطول فترة سداد بمساحه كليه 147متر مقسمه الي ( 3نوم منهم ماستر - 3حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق التاني متكرر وباطلالة مميزه علي جاردن فيو باقل مقدم ويتسهيلات لمدة12 سنه

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 3/2024
سنوات السداد : 12
اجمالى العقد : 11020910
المدفوع : 1835000
: --
الباقى : 9185910
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1735000
مدفوعات الوحدة : 1835000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : -100000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1735000

اعلانات مشابهة

في مدينة نور شقة للبيع بالتقسيط بالمرحلة الاولي ب B1 مجموعه 15 بمساحه كلية 146م تقسيمتها ( 3نوم منهم ماستر - 2حمام -ريسبشن 2 قطع - مطبخ - 2 تراس ) الشقة بالطابق السابع علوي ويوجد 2 اسانسير بالعمارة البيع شامل حصه جراج الشقة باتجاه بحري وباطلالة وايد جاردن فيو الشقة اقرب استلام في مدينة نور احدي مشاريع مجموعه طلعت مصطفي TMG في 2026
شقة للبيع نور 146م باقل اوفر بحري وايد جاردن فيو B1 بالجراج
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينه نور في الb2 مجموعه 21بتشطيبات الشركه المميزه سمارت هوم بمساحه كليه 147متر مقسمه الي ( 3غرف ومنهم غرفه ماستر- 2 حمام -ريسبشن - مطبخ - 2نراس ) الطابق الخامس متكرر تطل علي وايد جاردن فيو وا وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
للبيع بنور شقة 147م وايد جاردن فيو دور متكرر بخسارة 200 الف
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينة نور بتسهيلات علي 10 سنه بمجموعه 11 بتشطيبات الشركه المميزه مساحه كليه 145متر + حديقه خاصه 39متر مقسمه الي ( 3نوم - 3حمام - ريسبشن - مطبخ - تراس ) بالطابق الارضي + حديقه تطل علي وايدجاردن بإتجاه بحري غربي مدينة نور هي أول مدينة ذكية متكاملة ستقام على أرض مصر، حيث تقام وفق أحدث المعايير الخاصة بالاستدامة وبالتوافق مع الاشتراطات البيئية العالمية، وذلك من خلال بنية تحتية متطورة، فهي تضم مجموعة كبيرة من الخدمات المتكاملة والتطبيقات الحديثة التي يتم استخدامها لأول مرة في مصر