تحديد معاينة

شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 116 متر في الB14

1550000 جنيه
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي 116 متر في الB14
كود العقار : 44568
شقق للبيع تقسيط
المدينة : مدينتى
المرحلة : B14 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 115 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : بحري غربي
رقم الدور. : 3
يطل على : شارع رئيسى -

شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 116متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ -2تراس ) باتجاه غربي بحري بالطابق الثالث بإطلاله علي الشارع الرئيسي بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد

البيانات المالية

قيمة المقدم : 0
سنة الحجز : 2024
سنوات السداد : 10
اجمالى العقد : 9059870
المدفوع : 1700000
: --
الباقى : 7359870
: --
القسط الشهرى : 0
عدد الاقساط المتبقية : 0
نظام سدادة : شهرى
القسط السنوى : 0
قيمة القسط : 0
تواريخ استحقاقها : 0
: --
: --
المطلوب : 1550000
مدفوعات الوحدة : 1700000
مدفوعات الوديعة : 0
الاوفر : -150000
تشطيبات و عدادات : 0
صيانة : 0
الاجمالى : 1550000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتقسيط علي 11 سنه بمدينتي في الb14 مجموعه 142 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه109متر مقسمه الي ( 3 نوم -2 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الخامس تطل علي بارك والشارع الرئيسي بإتجاه شرقي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتقسيط علي 11 سنوات بمدينتي 109متر في الB14
شقق للبيع
شـقـه للبيـع بالتقـسيـط علـي 10 سـنـوات بارقـي مراحـل مدينتـي مرحله B14 مـجمـوعـه 143 بتشـطيبـات الشـركـه المميـزه - افضـل استغـلال للمسـاحـه بـاقـل نسـبـه تهـديـر مسـاحـه كليـه 115م2 باتجاه بحري صـريـح علي وايدجاردن فيـو مـقسمـه الـي ( 3 نوم - 2حمام - ريسبشـن - مـطبـخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تـطـل علي وايدجاردن وتتميز بإنها امام منـطقـه الخـدمـات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي 115متر في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 143 بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 106متر مقسمه الي (3 نوم - 2 حمام- ريسبشن- مطبخ تراس ) بالطابق الثاني متكرر بإطلاله علي بارك وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات