تحديد معاينة

بمدينتى شقة 71 م2 بحرى للبيع كاش تطل على Craft Zone

3800000 جنيه
بمدينتى شقة 71 م2 بحرى للبيع كاش تطل على Craft Zone
كود العقار : 44700
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 71 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : ارضى
يطل على : شارع رئيسى - الميجــا مـول -

شقة للبيع كاش في Madinaty داخل المرحلة B12، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة علىايست هب وكرافت زون وقريبة من الـ Strip Mall وEast Hub وCraft Zone، تتميز باتجاه بحري يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية طوال اليوم، بمساحة إجمالية 71 م² تقع في الدور الأرضي، ومقسمة إلى 2 غرف نوم و1 حمام وريسبشن ومطبخ، داخل مجتمع متكامل الخدمات يوفر كافة الاحتياجات اليومية، والشقة متاحة للبيع.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 3800000
سعر المتر : 53521
السعر شامل النادى : لا
البيع شامل الفرش والاجهزة باقي علي الوحده 1.100.000 قسط شهري 7.400 قسط سنوي 191.000

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بتسهيلات علي 7 سنوات بمدينتي في b12مجموعه124 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 77 متر مقسمه الي (2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي وايد جاردن بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 احداث مراحل المدينه مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 79متر مقسمه الي ( 2غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الثالث متكرر تطل علي جاردن بإتجاه شرقي تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
 شقه للبيع بمدينتي 79متر بتسهيلات علي 10 سنوات في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع بتقسط علي 10 سنوات بإحدث مراحل مدينتي في الB8 مجموعه 89 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 78 متر مقسه الي (2نوم - 1حمام - ريسبشن -مطبخ -2تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي بارك بإتجاه شرقي وتتميز بإنها بجوار نادي مدينتي الرياضي وبالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقة للبيع بمدينتي ب B8 بجوار نادي مدينتي مباشرة 78م
شقق للبيع
شقه للبيع بمدينتي في الb14احداث مراحل المدينه مجموعه 142 بتشطيبات الشركه المميزه بمساحه كليه 67م +35 م حديقه مقسمه الي (2 غرف نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -2تراس ) بالطابق الارضي + حديقه تطل علي بارك و جاردن فيو بإتجاه بحرى وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد باقل مقدم واطول فترة سداد