تحديد معاينة

بمدينتى شقة 77 م2 بحرى للبيع كاش تطل على بـارك

4000000 جنيه
بمدينتى شقة 77 م2 بحرى للبيع كاش تطل على بـارك
كود العقار : 44719
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B12 -
النموذج :
نوع العقار : شقق
المساحة : 77 متر
التشطيب : فندقـي
الغرف : 2
اتجاة العقار : بحرى
رقم الدور. : 2
يطل على : بـارك -

شقة للبيع في مدينتي Madinaty داخل المرحلة B12، بموقع مميز جدًا وإطلالة مباشرة على بارك، تتميز باتجاه بحري يوفر تهوية ممتازة وإضاءة طبيعية طوال اليوم، بمساحة إجمالية 77 م² تقع في الدور الثاني، ومقسمة إلى (2 غرف نوم و1 حمام وريسبشن ومطبخ وتراس)، بتشطيب فندقي الترا سوبر لوكس عالي الجودة، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات، والشقة متاحة للبيع كاش.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 4000000
سعر المتر : 51948
السعر شامل النادى : لا
شامل الفرش و الأجهزه لم تستخدم و متبقي أقساط بقيمه 1,600,000 , تسدد قسط سنوي بقيمه 300,000 جنيه حتي 5 سنوات.

اعلانات مشابهة

شقة للبيع بمدينتي في B12 مجموعة 124 بتشطيبات خاصة سوبر لوكس بمساحة كلية 73 متر مقسمة الى ( 2 نوم - 1 حمام ) بالطابق الثالث متكرر تطل على شارع رئيسي باتجاه غربي وتتميز بانها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الكرافت زون السوق التجاري
شقه  للبيع  كاش بمدينتي 73متر في الB12
شقق للبيع
استوديو للبيع بتسهيلات علي 10سنوات بمدينتي في الB14 مجموعه 142بإحداث مراحل المدينه بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 67متر مقسمه الي (1 غرف - 1 حمام - ريسبشن- مطبخ ) بالطابق الارضي بحديقه خاصه وتتميز بإنها تبعد خطوات من من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
استديو بجاردن للبيع ب B14 بالتقسيط بحري
شقق للبيع
شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 70 بتشطيبات الشركه نموذج ( 30 ) بمساحه كليه 82 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الارضي بدون حديقه تطل علي بارك بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع كاش بمدينتي82 متر  في الb6
شقق للبيع
شقه للبيع بريفادو بمدينتي مجموعه 131 مدخل(A) بتشطيب سوبر لوكس بمساحه كليه 84متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الاول فيو البحيرات بإتجاه بحري صريح وتتميز بإنها بالقرب من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات