تحديد معاينة

بسيليا - CELIA شقة 143م2 للبيع كاش تطل على شارع رئيسى

5000000 جنيه
بسيليا - CELIA شقة 143م2 للبيع كاش تطل على شارع رئيسى
كود العقار : 44787
شقق للبيع كاش
المدينة : سيليا - CELIA
المرحلة : B4 -
النموذج : B03
نوع العقار : شقق
المساحة : 143 متر
التشطيب : تشطيب الشركة
الغرف : 3
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : 1
يطل على : شارع رئيسى - جاردن -

شقة للبيع في Celia New Capital داخل المرحلة B4، بموقع مميز جدًا وإطلالة على شارع رئيسي وجاردن، بمساحة إجمالية 143 م² تقع في الدور الأول، نموذج B03، ومقسمة إلى (3 غرف نوم و2 حمام وريسبشن واسع ومطبخ وتراس)، بتشطيب شركة كامل، داخل مجتمع سكني متكامل الخدمات يتميز بالهدوء والمساحات الخضراء والخصوصية.

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5000000
سعر المتر : 34965
السعر شامل النادى : لا
متبقي أقساط بقيمه 1,950,000 جنيه حتي 2033

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بكمبوند سيليا طلعت مصطفى بالعاصمة الادارية CELIA , مساحتها 139 م فيو مفتوح بالقرب منطقه الخدمات والنادي ومدخل المشروع ومحور بن زايد وميدان كبير- تتكون من 3 غرف نوم و 2حمام و تراس ورسبشن ومطبخ-لشقه مميزه جدا دور متكرر مميز -تسليم تشطيب كامل - للبيع باقل مقدم وبتسهيلات حتي 11 عام
شقه للبيع بكمبوند سيليا طلعت مصطفى العاصمة الاداريةمساحه139م
شقق للبيع
شقه للبيع بكمباوند سيليا بالعاصمة الإدارية الجديدة ( أحد الكمبوندات الكبرى التي تقع بقلب العاصمة الإدارية ويعد من المشروعات الوحيدة التي تطل على النهر الأخضر) في B4 بتشطيبات الشركه بمساحة كلية 143متر مقسمة إلي(3 نوم - 2 حمام - 2ريسبش - مطبخ - تراس ) بالطابق التاني متكرر و تتميز بأنها قريبة من( The village ) الذي يشمل مول تجاري و إداري - نادي رياضي - مدرسة - مسجد ) و قريبة من البوابة الرئيسية .
شقه للبيع بكمبوند سيليا بتسهيلات علي 13 سنه بالb4 مساحه143
شقق للبيع
للبيع شقة ب كمبواند سليا العاصمة الإدارية مساحة كلية 139 متر بموقع ممتاز على أكبر وايد جاردن منطقه ال b03 أرقى أحياء سيليا قريبه من النهر الاخضر إستثمر وإمتلك وحدتك العقارية بقلب العاصمة الإدارية الجديدة بمدينة سيليا التابعة لمجموعة طلعت مصطفى مقسمة إلى 3 غرفة نوم منهم غرفة بحمام + 2حمام + مطبخ + ريسبشن + تراس فيو قبلى صرح على جاردن وشارع رئيسي وبالقرب من النهر الأخضر والخدمات بنظام تقسط حتى عام 2035 إجمالي العقد: 6965115 مدفوع منهم دفعة الحجز فقط: 209900 ومتبقي من العقد: 6755215 مطلوب المدفوع + أوفر بسيط جدا لسرعة البيبع
لمحبى الإستثمار العقارى للبيع شقه 139 متر سيليا العاصمة الاإ
شقق للبيع
شقة للبيع بالعاصمة الإدارية الجديدة بمساحة كلية 135م2 بكمبوند لافيردى بالطابق الثانى باتجاة بحرى تطل على شارع رئيسى التقسيمة ( 3 غرفة نوم - 2 حمام - مطبخ - ريسبشن ) الشقة تشطيبات الشركة المميز وتتميز بأنها على شارع رئيسى ممر الباصات الداخلية وعلى بعد خطوات من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة
شقة للبيع فى العاصمة 135م كمبوند لافيردى
شقق للبيع
شقه للبيع بكمبوند سيليا طلعت مصطفى بالعاصمة الادارية CELIA , مساحتها 143 م فيو مفتوح بالقرب من منطقه الخدمات والنادي ومدخل المشروع ومحور بن زايد وميدان كبير وشارع واقرب مايكون للنهر الاخضر- تتكون( من 3 غرف نوم و 2حمام و تراس ورسبشن ومطبخ)-لشقه مميزه جدا بالطابق التاني مميز -تسليم تشطيب شركه - للبيع باقل مقدم وبتسهيلات حتي 11 عام
شقة للبيع سيليا 143م بB3 بتسهيلات علي 11سنه
شقق للبيع
whatsappmessengergoogle-maps