تحديد معاينة

|شقة للبيع بمدينتى 88م مع جاردن 50م بموقع مميز

5200000 جنيه
 |شقة للبيع بمدينتى 88م مع جاردن 50م بموقع مميز
كود العقار : 4668
شقق للبيع كاش
المدينة : مدينتى
المرحلة : B6 -
النموذج : 40
نوع العقار : شقق
المساحة : 88 متر
مساحة الحديقة : 50
التشطيب : تشطيب عادى
الغرف : 2
اتجاة العقار : غربى
رقم الدور. : ارضي + حديقة
يطل على : بـارك - جاردن -

شقه للبيع كاش بمدينتي في الb6 مجموعه 63 بتشطيبات سوبر لوكس بمساحه كليه 89متر +50حديقه خاصه مقسمه الي ( 2نوم -1 حمام - ريسبشن - مطبخ - حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي نارو جاردن فيو بإتجاه غربي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد وبالقرب من الفودكورت - منطقة المطاعم

البيانات المالية

السعر المطلوب : 5200000
سعر المتر : 59091

اعلانات مشابهة

شقه للبيع بالتقسيط داخل كمبوند بريفادو بمدينتي مجموعه 94 بتشطيبات الشركه المميزه مدخل (B) بمساحه كليه 82 متر مقسمه الي ( 2نوم - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ - 2 تراس ) بالطابق الرابع متكرر تطل علي جاردن فيو بإتجاه بحري وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بمدينتي82متر داخل كمبوندPrivado بتسهيلات في السداد
شقق للبيع
شقه للبيع بتسهيلات علي 10 سنوات بمدينتي في الb14 مجموعه 143 بتشطيبات الشركه بمساحه كليه 94 متر+52حديقه خاصه مقمسه الي ( 2غرف - 1 حمام - ريسبشن - مطبخ -حديقه ) بالطابق الارضي تطل علي بارك فيو بإتجاه شرقي قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد
شقه للبيع بتسهيلات علي 10سنوات  بمدينتي 94م+52حديقه في الB14
شقق للبيع
شقه للبيع ب بتقسيط علي 10 سنوات بمدينتي بإحداث المراحل b14 مجموعة 144 بتشطيبات الشركه المميزه نموذج ( t01) بمساحه كليه 79متر الي ( 2غرف -1 حمام - ريسبشن قطعتين - مطبخ -2 تراس ) بالطابق الثاني متكرر تطل علي الشارع الرئيسي بإتجاه قبلي وتتميز بإنها تبعد خطوات من منطقه الخدمات الخاصه بالمرحله والمسجد و امام منطقه الجامعه المستقبلية جميع الصور المعروضة قريبة من الواقع وليست مطابقة له. لطلب الصور أو المعاينات الرجاء التواصل مع أحد أعضاء المبيعات
شقه للبيع بتقسيط علي 10 سنه بمدينتي 79متر في الB14
شقق للبيع
بمدينتي شقة للبيع بالتقسيط بالمرحلة B8 مجموعة 86 بمساحة كلية 79 م² بالطابق الثاني بإتجاه بحري تطل على بارك، الشقة تشطيب شركة مميز سوبر لوكس أول سكن، شاملة الفرش والأجهزة بفرش فندقي ومكيفة بالكامل مع إنترنت جاهز، وتتكون من (2 غرفة نوم – حمام – ريسبشن – مطبخ – تراس)، وتتميز بقربها من منطقة الخدمات الخاصة بالمرحلة والمسجد.